+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Класичний стиль кухонних меблів на замовлення

Главная | Полезные советы | Класичний стиль кухонних меблів на замовлення 

Як завжди, класика - це безпрограшний стиль, і він займає лідируючі позиції у виборі кухонних меблів під замовлення. Яскравим прикладом є меблы на замолвення від Фабрики Меблsв, яка прикрашає меблеві фасади не тільки унікальними скульптурами, але і спеціально розробленими (для клієнтів) фамільними гербами.

Проте останнім часом стиль класичної кухні виглядає як церемоніальний зал, де меблі відрізняється своєю розкішшю. У виробництві кухонних меблів під замовлення включені оригінальні елементи історичних стилів, а також дорогі прикраси у вигляді золотого листя, срібла і технологією штучного старіння. Звичайно, незамінною моделлю традиційної англійської кухні є характерні пілястри, рифлені колони і античний декор. Але, крім старої доброї Англії в класиці, є й інші джерела натхнення. Класичний проект кухні та інші можна подивитися у наших партнерів. А для забазпечення комофртний температури можна обрати кондиционеры Донецк, які допоможуть доповнити стиль 
Класичний стиль кухонних меблів на замовлення : Ціна кухонних меблів на замовлення у Вінниці
Дизайн нової колекції кухонних меблів під замовлення, яка називається бар і бармен, нагадує інтер'єр американських барів на початку століття, і однією з оригінальних особливостей моделі є незвичайне поєднання дерева і олова.

Італійський дизайнер Массімо Maggi, виробляє меблі під тим же брендом, нещодавно представив свій дизайн експериментів на звичайному гардеробі. В його руках вона перетворюється в шафі в куточку з глухими дном і відкритим верхом, то він перетворюється в затишний куточок для пиття гарячих і міцних напоїв, технічний блок з плитою та духовкою. До речі, меблі укомплектована всіма необхідними компонентами: від сковорідки, тарілки, чашки, склянки до дерев'яних штопором, відрами для шампанського і термометрами.
 

ЦЕНА МЕБЕЛИ ПОД ЗАКАЗ : mebelx.com.ua 

Получить подробную информацию, подобрать дизайн, заказать мебель в Виннице, вызвать дизайнера можно:
по тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;
+ 380 (63) 560-11-56;

 или написав сообщение через форму обратной связи - форма обратной связи 

 

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи