+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Стильні меблі з дерева

Главная | Все статьи | Стильні меблі з дерева 

Практично будь-який тип деревини може бути використаним для створення меблів на замовлення, але деякі є особливо привабливими в силу своєї краси, довговічності і працездатності. До 1900 року більшість меблів було зроблена з цих видів: горіх, дуб, червоне дерево, палісандр і рідкісних порід дерева та інкрустації були у спільному користуванні. Американська колоніальна меблі, залежно від наявності в конкретному регіоні, була зроблена з клена, дуба, горіха, берези та вишні, а також сосни. Особливо були затребувані ці породи у виготовленні дерев'яних сходів.

 

Найзручніше в мебели из дерева під замовлення є те, що були цей матеріал легко доступний, тому він був менш привабливим і міцне дерево до 1900 використовували тільки для прихованої частини.

 

Сьогодні більшість меблі виготовлені з ясена, сосни, тополі, ялини та інших недорогих видів деревини, а в основному вони використовуються для прихованої частини. Рідкісні породи деревини використовується тільки для дуже хороших меблів, і вони часто використовуються в поєднанні з менш цінними породами дерев.

Сильна меблі з дерева: Купити меблі з дерева під замовлення

Будучи в змозі визначити тип деревини, використовуваної для ваших меблів допоможе вам визначити його реальну вартість. Але з приводу наших меблів ви можете відкинути всі сумнів, адже ми як ніхто інший розуміє, що меблі з дерева це красиво надійно і затребуване, тому ніколи не стали б економити на цьому природному матеріалі. До речі, дерево це самий екологічний матеріал для виготовлення меблів з усіх можливих, тому не відмовляйте собі в такому задоволенні як меблі з дерева.

 

ЦЕНА МЕБЕЛИ ПОД ЗАКАЗ : mebelx.com.ua 

Получить подробную информацию, подобрать дизайн, заказать мебель в Виннице, Киеве вызвать дизайнера можно:
по тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;

+ 380 (63) 560-11-56;

+ 380 (50) 165-30-91;    

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи