+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Шафа-купе - спосіб збільшення протсору у квартирі

Головна | Шафа-купе - спосіб збільшення протсору у квартирі
 Як часто ми пригнічуємо в собі бажання придбати вподобану річ нам? Адже ми пригнічуємо це почуття не тому, що «це не по кишені», а виходячи виключно з того, що ЦЕ нікуди повісити або поставити. Ех, була б величезна квартира, от тоді б ... Але на жаль, це мрія, і можливо реалізована лише не скоро. Але є вихід! Можна розширити свою власну квартиру і для цього, зовсім не треба мати магічними здібностями по розширенню простору або зменшення предметів. Все набагато простіше й прозаїчніше. Пропонований варіант простий як 2Х2 - це шафа-купе.

Багато читачів цієї статті, негайно підуть в свої коридори, щоб приміряти шафу-купе саме туди. І дійсно - це найпоширеніший варіант «прописки» шафи-купе у вашій квартирі. І навіть сьогодні, через багато років з моменту появи таких шаф їх розміщують саме там. Але з часом виробники шаф розкрили і приховані таланти цих меблів. Вони приступили до виготовлення цілих комплексів, ідеально вписуються в інтер'єр квартири. Так сьогодні асортимент квартирних шаф-купе - це вже не тільки прихожі, але й цілі бібліотеки, спальні, дитячі, передпокої, а також індивідуальні, я не побоюся цього слова - шедеври спільної творчості дизайнера і замовника.

Багато хто заперечать - навіщо щось придумувати і розробляти, коли на ринку повно вже готових до установки варіантів. В принципі логічно, але шафа, зроблений за індивідуальним замовленням, не йде, ні в яке порівняння із заводською «штампуванням». Це все одно, що порівнювати, зібраний вручну Rolls Royce і Жигулі.
 

И дадим вам совет: Изготовление наружной рекламы по самым выгодным ценам нужно заказывать в рекламном агенстве REGION

Отримати більш повну інформацію, підібрати дизайн, замовити меблі, визвати дизайнера меблів можна:
за тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;
+ 380 (63) 560-11-56;
 чи звернувшись через електронну адресу - форма обратной связи

Гардеробная комната и другая мебель на заказ: Киев, Винница, Симферополь.    

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи