+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Кутові шафи-купе 

Головна | Усі статті | Кутові шафи-купе  

Ми досить часто чуємо від наших клієнтів: "Ми плануємо у вас замовити шафу-купе, проте в квартирі практично немає вільного місця. Як нам діяти? ». Відповідь очевидна, якщо місця для установки звичайної шафи купе недостатньо, ви можете замовити кутову шафe-купе, яка займе зовсім небагато місця, ідеально вписавшись у ваше приміщення. 

Існує безліч різних варіантів кутових шаф, тому ви можете не турбуватися про те, чи зможемо ми виготовити таку шафу, яка дозволить обладнати ваще приміщення індивідуально, компактно і привабливо, незалежно від його розмірів і типу. У нас ви можете замовити різні типи та варіанти шаф купе

Варіант перший - шафи-купе у вигляді трикутника (вид зверху). Варіант другий - діагональні шафи купе, з короткими (20-30 см.) бічними стінками. Варіант третій - кутові шафи купе у формі трапеції, розміщуються вздовж однієї стіни, і обмежуються бічними стінками різних розмірів. Варіант четвертий - кутові шафи-купе Г-подібної форми, що представляють собою звичайний прямокутний шафа, встановлений кутом. 

1. Трикутні шафи-купе 
КУТОВІ ШАФИ КУПЕ : Виготовлення кутових шафів купе на замовлення
Підійдуть вам в тому випадку, якщо у вашому приміщенні є вільний кут, при цьому ви не бажаєте економити простір для установки кутових шаф-купе, за допомогою установки бічних стінок. Внутрішнє наповнення такої шафи може бути, яким завгодно (підсвічування, полиці, вішалки), однак ми настійно рекомендуємо всім своїм клієнтам встановлюватися в такі шафи трикутні полки, що дозволяють використовувати внутрішній простір шафи найбільш раціонально. 

2. Шафи-купе діагонально-кутові 
КУТОВІ ШАФИ КУПЕ : Виготовлення кутових шафів купе на замовлення
Даний тип шаф дещо відрізняється від першого варіанту, тим, що в його конструкції передбачена невелика бокова стінка, куди входить розсувні двері. У даному типі шаф простір, призначений для установки крайніх полиць, використовується більш раціонально. 

3. Кутові шафи-купе трапецієподібної форми 
перевозка негабарита, услуги грузчиков, аренда спецтехники, перемещение тяжеловесных грузов
Підійдуть тим клієнтам, у приміщеннях яких є ніша для розміщення кутового шафи-купе з різними розмірами бічних стінок. Більшість полиць такої шафи трапецієподібної форми. Рух дверей-купе здійснюється по діагоналі. 

Отримати більш повну інформацію, підібрати дизайн, замовити меблы, визвати дизайнера меблыв можна:
за тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;
+ 380 (63) 560-11-56;
 чи звернувшись через електронну адресу - форма обратной связи

 

Гардеробная комната и другая мебель на заказ: Киев, Винница, Симферополь.  


Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи