+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Що краще шафа купе або традиційна шафа

Головна | Все статьи | Що краще шафа купе або традиційна шафа 

У концепції дизайну розсувні двері були протягом довгого часу. В останні роки вони стають все більш популярним по ряду причин. В умовах дизайну розсувні двері для шаф-купепропонують гладкий, складний і безшовний вигляд. Характер їх конструкція робить їх еластичними і міцними, і вони мають ряд переваг в порівнянні з більш традиційними дверцятами.

 
У більшості випадків розстібні двері не можуть бути побудовані відповідно від підлоги до стелі, або навіть від стіни до стіни. Характер простих дверей означає, що вони вимагають плінтуси і дверні косяки. Це ставить під загрозу внутрішній простір доступне для гардероба, а те, що вони будуть виглядати всього на кілька сантиметрів зробить величезну різницю для всього дизайну. Розсувні двері для шафи купе, не вимагають цю функцію, яка дозволяє створити більше простору для зберігання речей з використанням того ж простору.
Крім того прості двері вимагають простору зовні, щоб дозволити вам відкрити їх! Це вимагає широкого розмаху в кімнаті, де знаходяться меблі. Навісні двері можуть становити велику небезпеку, а також, є для менших членів сім'ї своїми не закругленими кутами або один з тих випадків, коли через поспіх з необережності ви зіткнулися з відчиненими дверцятами і потім спробуй поясни в офісі що це ви всього лише одягалися на роботу.

Розсувні двері шафи купе мають ту перевагу, що вони не вимагають додаткового простору в кімнаті! Квартири подобово у Львові використовують із  цим типом двері для шафи купе, тому що можна найкращим чином використовувати простір, особливо цінне в невеликих приміщеннях. Це дозволяє використовувати максимальний обсяг доступного простору всередині для вашого гардеробу, а також звільнити місце в кімнаті. Навіть якщо у вас є велика кімната для роботи, до вибору розсувних дверей можна додати відчуття стилю і елегантність дизайну, зберігаючи при цьому "вид" свіжий і чистий.

З точки зору стилю шафи купе пропонує так багато варіантів, як традиційних шаф, якщо не більше. Використовуючи будь-який матеріал ви можете створити сенсаційний і стильний вигляд для вашої кімнати. Багато різних кольорів дерева і ефекти можуть бути використані, і варіанти часто включають в себе використання дзеркал або фототопечаті на дзеракала, щоб створити вид "бутік-готель ' остаточним. 
 
Для замовлення шафи купе звертайтесь до нас у ФАБРИКУ МЕБЛІ. 
 

Отримати більш повну інформацію, підібрати дизайн, замовити меблы, визвати дизайнера меблыв можна:
за тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;
+ 380 (63) 560-11-56;
 чи звернувшись через електронну адресу - форма обратной связи

 

Гардеробная комната и другая мебель на заказ: Киев, Винница, Симферополь.   

VK.init({apiId: 2658620, onlyWidgets: true});

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "600", attach: "*"});
  

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи