+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Різьблені меблі на замовлення із дерева

Головна | Усі статті | Різьблені меблі на замовлення із дерева
Стандартна меблювання звична для більшості з нас. Це стільці, КОМП'ЮТЕРНІ СТОЛИшафи купе, стелажі, м'які меблі і тому подібні вироби з їх сучасним, але, на жаль, неоригінальним дизайном. Найбільш істотним недоліком меблів стандартних зразків є той факт, що вона, в більшості випадків, лише частково відповідає потребам і смакам своїх власників. Виконані меблі на замовлення такого недоліку, зрозуміло, позбавлені. На сьогоднішній день в нашій країні достатньо компаній, основною спеціалізацією яких є виготовлення меблів під замовлення дійсно нестандартних зразків. Сюди сміливо можна віднести меблі, елементи якої виконуються з каменю, чавуну, а також оригінальну різьблені меблі, на якій ми і зупинимося детальніше. 
Виготовлення меблів під замовлення : Різьблені меблі на замовлення із дерева
Перші зразки різьблених меблів із дерева були виготовлені ще в романську епоху в середині XII-го століття, коли, не завжди акуратно виконану і майже завжди дуже масивну меблі, вперше почали прикрашати нескладними різьбленими орнаментами. З тих пір серйозно зросли мінімальні вимоги до вишуканості і комфорту меблів, крім того, були значно вдосконалені, використовувані для різьблення по дереву інструменти. Різьблені меблі із дерева сучасних зразків це продукт для тих клієнтів, яким важливо не те, чи відповідає їх меблі сучасним тенденціям, а її індивідуальність, створюваний нею затишок, її елегантність і краса. 

Різьблені меблі із дерева - це що виготовляються з різних матеріалів, найчастіше цінних порід дерева, вироби, ціна на які тим вище, чим детальніше і тонше робота над ними, чим цінніше використовувана деревина. Найчастіше в якості матеріалів для виготовлення різьблених меблів на замовлення використовують бук, дуб і червоне дерево. Виконана з масиву різьблені меблі, відмінно впишеться, в стилізований під якусь конкретну епоху, класичний інтер'єр. Не менш чудово такі меблі буде виглядати в житло, оформленому в сільській стилістиці. 

При виготовленні різьблених меблів використовують не тільки дерево, але і деякі інші матеріали. Російській школі різьби по кістки вже більше 300 років. Вироби наших майстрів, у тому числі і різьблені меблі, користуються величезним попитом не тільки в Росії, а й далеко за її межами. Візьмемо ту ж Архангельську область, відому всій Росії своїми чудодійними оздоровчими курортами. Холмогорська різьблена кістка родом саме звідси. Зрозуміло, в даному випадку ми говоримо лише про елементи декору, які, тим не менш, можуть стати одним з найбільш яскравих елементів інтер'єру, радуючи і вражаючи своєю оригінальністю і витонченістю. 
Виготовлення меблів під замовлення : Різьблені меблі на замовлення із дерева
Крім кістки і дерева, для виготовлення різьблених меблів використовують особливий різновид гіпсу, т.зв. Ганчо, штучний і натуральний камінь і теракоту. Безумовно, для виготовлення меблів з подібних матеріалів необхідний не тільки талант і досвід, але і спеціальне обладнання, без якого не обійтися при виготовленні меблів з важкооброблюваних матеріалів. Це, як ви розумієте, відповідним чином позначається на ціні, однак справжніх цінителів це не зупиняє. 

Що до стилів меблів, то тут є деякі, нехай і досить умовні обмеження. Шанувальники класики, охочі прикрасити своє житло виробами в стилі ампір, рококо або бароко, можуть придбати вже готові вироби або оформити замовлення на їх виготовлення. Шанувальникам різьблених меблів, які віддають перевагу прикрашати своє житло відповідно до тенденцій пануючими в сучасному суспільстві, неодмінно сподобається різьблені меблі, виконана в стилі «модерн». Широкий асортимент різьблений меблів із дерева у стилі «модерн» значно полегшить процес пошуку моделі, в максимальному ступені відповідної висунутим до неї вимогам. 

Раніше різьблені меблі і різні її деталі могли бути виготовлені тільки вручну. Сьогодні ж, більшу частину роботи по її виготовленню взяли на себе різні верстати і зручні сучасні інструменти, що значно полегшують процес її виготовлення. Втім, і сьогодні можна зустріти умільців, які виготовляють чудові зразки різьблених меблів своїми власними руками. Ціна на такі вироби на порядок вище, але воно того варте, адже виготовлені вручну меблі неповторна, другий такий речі ви не зустрінете на всій земній кулі. Кожна така річ, що володіє своєю власною енергетикою, проносить через віки тепло рук, працював над нею майстра. 

Різьблені меблі зовсім не обов'язково повинна розміщуватися в приміщенні. Дерев'яна різьблена альтанка разом зі столом, стільцями або садовими лавками стануть прикрасою будь-якого двору. Якщо ви задалися метою відтворити на літньому майданчику свого ресторану атмосферу минулого, ви можете замовити стилізовані під старовину стільці і столи одного типу. Користуються попитом різьблені трюмо, комоди, журнальні Потовк, полиці для книг, м'яка, прикрашена оригінальними різьбленими елементами, буфети і тому подібна різьблені меблі, що прикрашає приватні інтер'єри. Незалежно від того, виготовляється чи різьблені меблі за індивідуальним замовленням или куплены в магазине мебели в Симферополе,  це завжди - красиво, витончено, незвично, і що саме головне, оригінально. 


Отримати більш повну інформацію, підібрати дизайн, замовити меблы, визвати дизайнера меблыв можна:
за тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;
+ 380 (63) 560-11-56;
 чи звернувшись через електронну адресу - форма обратной связи

 

Гардеробная комната и другая мебель на заказ: Киев, Винница, Симферополь.   

VK.init({apiId: 2658620, onlyWidgets: true});

VK.Widgets.Comments("vk_comments", {limit: 10, width: "600", attach: "*"});

 

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи