+380(63) 560-11-56
+380(98) 362-90-90

Зручний стіл з кортону

Главная | Все статьи | Зручний стіл з кортону 

Стан навколишнього середовища стає все більш важливою темою для розмови між підприємствами обробної промисловості, включаючи промисловість офісних меблів. Компанії і фабрики були змушені виступити з продуктами, які не тільки є результатом переробки, а й зроблені з перероблених матеріалів. Не тільки це, але фактичне виробництво меблів на замовлення повинно мати дуже маленький вуглецевий слід яких при включенні транспорту, а це може бути досить складним завданням. Є офісні крісла і офісні столи, які зроблені з перероблених матеріалів, проте далеко не всім вдається вразити кожну мішень.

У Торонто заснованою завданням випускників вищих навчальних закладів, придумати вирішення цієї проблеми, яка в першу чергу булла зорентована на ринок студентів. Вони розробили і виготовили, що може бути охарактеризована тільки як картонний стіл, який складається з 95% переробленого матеріалу і є 100% вторинної переробки, це дуже зручно використовувати и польових умовах наприклад у Іраці під час бойових дій.
Причины войны в Ираке
Хоча в університеті Джефф Христу, стало відомо про цю проблему і хотіли дізнатися, чи може він придумати вибір дешевих офісних меблів, яка були екологічно чистою. Він також хотів, щоб бути легким, щоб з ним могли впоратися учні, що постійно рухалися номерів між термінами. Відповідь була картон і він відправився, щоб спробувати досягти цієї мети.
 

ЦЕНА МЕБЕЛИ ПОД ЗАКАЗ : mebelx.com.ua 

Получить подробную информацию, подобрать дизайн, заказать мебель в Виннице, Киеве, Симферополе вызвать дизайнера можно:
по тел.:
+ 380 (98) 362-90-90;

+ 380 (63) 560-11-56;
или написав сообщение через форму обратной связи - форма обратной связи

 

Гостиная мебель и другая мебель на заказ: Киев, Винница, Симферополь.       

Индивидуальный дизайн проект

Индивидуальный дизайн проект

Кухонная столешница из натурального камня, гранита и кварца

Статьи:

Несколько вариантов красивой мебели для гостиной фото

Гостиная действительно самая важная часть дома Заказать мебель ВинницаДобавить шик и стиль в вашу спальню поможет салон мебели «Колибри»

После долгого рабочего дня, полного стресса и повседневных мирских задач Заказать мебель ВинницаВсе статьи